O nás

Společnost Elektromarket Gatner s.r.o., je dlouhodobý prodejce elektroniky, výpočetní techniky a širokého sortimentu pro Vaši zahradu, od ručního nářadí až po stroje a přístroje.

Nabízíme skvělé ceny, odborné poradenství a vstřícný přístup.

Jak dlouho jsme na trhu?

Historie firmy sahá až do roku 1991, kdy se firma zabývala montáží a prodejem satelitní techniky. Za pár let naše společnost otevřela 3 kamenné prodejny na severní Moravě - v Jeseníku, Krnově, Bruntále Od roku 2009 jsme spustili elektronický obchod, který stále rozvíjíme.

 

Historie společnosti

 • 1991

V tomto roce vznikla firma v Mikulovicích a zpočátku se zabývala především prodejem a montáží satelitních kompletů a zásilkovým prodejem elektrosoučástek a příbuzného sortimentu radioamatérům.

 • 1992

V roce 1992 se firma přesunula do pronajatých prostor v Jeseníku a své podnikání rozšířila o pultový prodej tzv. černé techniky - TV, videorekordérů, radiomagnetofonů atd. Některé výrobky, především kalkulátory, elektronické diáře a databanky, firma přímo dovážela od zahraničních výrobců. Do svého sortimentu firma postupně začlenila i drobné domácí spotřebiče a poté i výrobky velké bílé techniky - lednice, pračky, sporáky, myčky nádobí atd

 • 1996

Vzniká nová provozovna se širokým sortimentem v obchodním domě Horal v Bruntálu.

 • 2000

V roce 2000 firma přesunula svou provozovnu v Jeseníku do vlastní nově zrekonstruované budovy a nabídku zboží rozšířila o mobilní telefony, fotoaparáty, výpočetní techniku a příbuzný sortiment.

 • 2002

Přemístění provozovnu v Krnově z pronajatých prostor do vlastní nově vystavěné budovy, která se nachází v těsné blízkosti krnovského autobusového nádraží. Dále také rozšířila na všech prodejnách svůj sortiment o zahradní techniku a nářadí pro kutily.

 • 2005

Vznik prvních statických internetových stránek, který byl zaměřen hlavně na nabídku akčních letáčků.

 • 2009

Tento rok byl pro firmu přelomovým. Prvním přelomem bylo přestěhování třetí provozovny v Bruntále do vlastních prostor naproti marketu Billa.

Druhý přelomovým okamžikem bylo spuštění internetového prodeje s novým internetovým obchodem. Ten obsahuje kompletní sortiment zboží, které nabízíme, což je bezmála 20.000 položek.Tím jsme se zařadili mezi největší elektronické obchody v tomto segmentu trhu. Naší největší předností před konkurencí je velká skladová dostupnost tvořená zbožím na prodejních skladech našich kamenných obchodů. Jsme připravení okamžitě expedovat více než čtvrtinu z nabízeného zboží v den objednávky. Podstatnou část ostatních výrobku dokážeme expedovat do48 hodin od přijetí objednávky.

 • 2010

Dne 1.1.2010 došlo k změně právní formy naší společnosti. Ta byla přeměněna z fyzické osoby na právnickou osobu Gatner Elektromarket s.r.o., IČO: 28585925. Ke změně došlo vkladem majetku fyzické osoby do základního jmění právnické osoby Gatner Elektromarket s.r.o. Veškeré závazky a pohledávky fyzické osoby přebírá osoba právnická. Ke změně došlo z důvodu větší důveryhodnosti a transparentnosti společnosti.

 • 2011

V tomto roce již internetový obchod zásilá zásliky po celé České Republice a částečne i do Slovenské Republiky. Navázali jsme nové obchodní kontakty a vztahy. Rozvíjíme se a sbíráme cenné zkušenosti.

 • 2013

Tohoto roku jsme v Bruntále a Jeseníku změnili prodejny v pobočky spol. Orion s domácími potřebami.

 • 2014

Společnost jsme rozšířili o pobočku ve Šternberku. Produkty na internetovém obchodu jsme také postupem času přizpůsobili sortimentu prodejen.

 • 2015

Přibyla pobočka v Šumperku.

 • 2016

Připravili jsme pobočky v Zábřehu a následně v Přerově.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies